X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri (vHost Telekom olarak anılacaktır. Onur Karataşlı şahıs şirketidir.) sitesinden/işletmesinden hizmet aldığınız takdirde bu sözleşmede bulunan tüm koşul ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız. Bahsi geçen sözleşmeyi okumamanız veya okuduğunuz halde bu koşul ve yükümlülüklere uygun davranmadığınızda, başınıza gelen her türlü maddi/ manevi zarardan, olumsuz olaylara ilişkin taleplerinizden vHost Telekom işletmesi, vHost Telekom işletmesi sitesi için içerik hazırlayan kişiler, işletme tarafından yetkilendirilen kişi ve kuruluşlar ve işletme çalışanları’nın hiçbir hukuki, cezai işlem oluşturabilecek sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

vHost Telekom işletmesi, dilediği zaman haber vermeksizin bu sözleşmede bulunan koşul ve yükümlülüklerin tamamını veya bir kısmını düzenlemek, değiştirmek hakkına sahiptir.

 

vHost Telekom web sitesi içerisinde yer alan her türlü bilgi, şema, istatistiksel değer güvenilirliliği genel olarak kabul görülmüş kaynaklardan elde edilerek web sitesi için derlenmiş bilgiler olmaktadır. Doğruluk payı ve yeterlilik dereceleri vHost Telekom şirketi tarafından garanti verilmemektedir. vHost Telekom şirketi web sitesi üzerinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum, İstatistiksel değer, şema ve diğer tüm değerlerden doğabilecek maddi/manevi, olumlu/olumsuz zararlardan, masraflardan, oluşabilecek başka zarar veya olumsuz durumlardan vHost Telekom şirketinin hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamakla beraber hiçbir sorumluluğu da taşımamaktadır.

 

vHost Telekom şirketinden hizmet almadan önce bu sözleşme de yer alan uyarı ve hususları okumuş olmanız zorunlu ve sizin tarafınızdan kabul edilmiş olup bu bağlamda oluşabilecek herhangi bir anlaşmazlık, talep veya iddia olduğu takdirde bu web sitesi üzerinde bulunan bilgilerin, vHost Telekom şirketine ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek delil olarak sunulacağı vHost Telekom şirketini tarafından beyan edilmekle birlikte, vHost Telekom şirketi web sitesine giren kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından kabul taahhüt edilir.

 

1.Hizmet ve Sipariş Teslimat’ı

 

vHost Telekom şirketi web sitesi üzerinden verdiğiniz siparişler, tarafımızdan sahtecilik kontrolünden geçtikten sonra ve ödemeniz alındıktan sonra hesabınız ekibimiz tarafından kurularak bilgiler tarafınıza gönderilir. Kredi kartı gibi kartlarla yapılan işlemlerde olası bir sorunda kurulum işlemi 48 saate kadar çıkabilmektedir. Şirketimizin banka veya posta çeki hesaplarına havale, EFT yollarıyla üret gönderip yapmış olduğunuz ödemelerde ise en fazla 2 iş günü içerisinde kurulum yapılacaktır. Kiralık sunucu ve VDS hizmetleri kurulumu ise olumsuz bir durumla karşılaşılmadığı veya aksi belirtilmediği sürece 48 saat olarak belirlenmiştir. Yazılım ve lisans hizmetlerinde aksi sözlü veya yazılı bir şekilde bilgilendirme yapılmadığı sürece en fazla 1 haftadır. Belirtilen süre zarfının aşılması veya teslimatın yapılmadığı durumlarda vHost Telekom şirketi ücretinizi size geri ödemekle yükümlüdür.

 

Sipariş sırasında geçerli ve devamlı kullandığınız bir e mail hesabı vermek tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır. Tarafımızdan size iletilen her türlü e posta size ulaşılmış olarak kabul edilir. Bundan dolayı e mail hesabınız güncel ve gelen tüm mesajları okuyabilmeniz gerekmektedir. Size gönderilen e postaların sizin tarafınızdan okunmaması veya size ulaşılamaması durumlarında oluşabilecek her türlü zarar, olumsuz durumdan ötürü vHost Telekom şirketinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Sipariş esnasında veya sitemize kayıt yaparken bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Hatalı, eksik veya yanlış bilgi yapılması durumlarında iptal olan siparişlerde, vHost Telekom şirketi ücret iadesi yapmama veya kısmi iade yapma hakkına sahiptir. vHost Telekom şirketi gerek gördüğü takdirde kimlik fotokopi, kredi kartı fotokopisi veya kredi kartı ve kimlik taranmış resmi talep etme hakkına sahiptir. Bunları yapmadığınız takdirde vHost Telekom şirketi siparişlerinizi durdurabilir, iptal edebilir ve sahte hesap olarak algılayabilir. vHost Telekom şirketi sahte hesap olarak algıladığı hesaplara iade ücreti ödememe veya kısmi ödeme yapma hakkına sahiptir.

 

Sitenize taşınma garantisi verilen durumlarda sitenizi vHost Telekom şirketine taşıma amacıyla şirketimiz her türlü işlemi gerçekleştirmektedir. Fakat site taşıma işlemi belirsiz ve aksaklıkların oluşabileceği bir durum olduğundan ötürü vHost Telekom şirketi sitenizin taşıma işlemi hakkında garanti vermemektedir. Bazı siteleri taşıma esnasında olumsuz durumlarla karşılaşmak mümkündür. Ayrıca bazı sitelerin taşınması sırasında eksik, hatalı veya sitenin hiç taşınamaması gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu tür durumlarla karşılaşılmasında görebileceğiniz her türlü zarardan dolayı vHost Telekom şirketi hiçbir hukuki veya cezai işlem sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

2.İçerik

 

vHost Telekom şirketi olarak size sunduğumuz tüm hizmetler, içerikleri ve koşulları Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına uygun bir şekilde düzenlenmektedir.

 

vHost Telekom şirketinin sizlere sunmuş olduğu hizmetleri kullanarak yaptığınız işlem veya eylemlerde vHost Telekom şirketine herhangi bir sorumluluk yükleyemezsiniz. Yaptığınız tüm eylem ve faaliyetlerin yasal sorumluluğu size aittir.  Hizmetlerimizi kullanarak izinsiz müzik, kitap, fotoğraf veya telif hakkı içerebilecek her türlü materyalin kullanılması yasak olup; belirtilen telif veya tescil haklarına aykırı davranışta bulunmak suçtur. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince her türlü erotik, pornografik, hack amacıyla kullanılan içerikler bulundurulması da yasaktır. Bu tür içeriklerden herhangi birinin tespit edilmesi durumunda içerik kaldırılacak veya erişimine izin verilmeyecektir. Bu davranışın tekrarı yapılması durumunda ise hizmet sonlandırılma veya askıya alınma işlemi yapılacaktır. Bu tür davranışlar olduğunu veya böyle içeriklere rastladığınızda tarafımıza ulaşabilir ve şikâyette bulunabilirsiniz. Şirketimiz sizlerden bu konu hakkında belge/doküman talebinde bulunabilir.

 

vHost Telekom şirketinin sunduğu hizmetler kullanılarak yapılan ve yasal olmayan işlemlerde, kullanıcılar tarafından bu konuda iletilen şikâyetlerde vHost Telekom şirketi şikâyetleri doğrulayamadığı veya suç teşkil edip etmediğinin tam olarak anlaşılamadığı durumlarda vHost Telekom şirketi hesabı silmeyebilir veya askıya almayabilir. vHost Telekominikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi oluşabilen bu tarz durumlara karşın yasal olarak karar verme yetkisine sahip değildir. Bu durumlarla karşılaştığınızda hakkınızı aramak yasal olarak sizin sorumluluğunuz altındadır. vHost Telekom şirketi bu olaylarda oluşabilecek her türlü olumsuz veya zararlı durumlardan dolayı hiçbir hukuki veya cezai işlem sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

vHost Telekom şirketi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler yalnızca izin verilen ve size belirtilen sınırlar içerisinde kullanabilirsiniz. Bunların dışında herhangi bir belge/doküman veya içerik bulduğunuzda kullanmadan önce mutlaka vHost Telekom şirketi ile irtibata geçmelisiniz. Bilgi verilmeden veya izinsiz bir şekilde kullanılan bu içerikler sonucunda verdiğiniz her türlü maddi/manevi zararı ödeme yükümlülüğü size aittir.

 

VHost Telekom şirketi yasal işlemler, izinsiz girişleri tespit ve takip işlemlerinde, sistem yönetimi ve sitenin/üyelerin güvenliğini sağlamak amacıyla her türlü erişimi takip etme hakkına sahiptir. vHost Telekom şirketi belirtilen amaçlarla bilgileri veya içerikleri kaydedebilir, kopyalayabilir, test edebilir ve kullanabilir. Bu amaçlar dışında bilgi ve içerikleri başka hiçbir şekilde kullanmamaktadır.

 

vHost Telekom şirketi dilediği kişilere hizmet sunma ve dilediklerine sunmama hakkına sahiptir. Yasa dışı,  suç içeren, sözleşmeye aykırı, uygun görülmeyen içerikleri silme, erişime engelleme hakkına da sahiptir. Bu faaliyetlerin yapıldığının fark edilmesi veya uyarı halinde tekrarlanması durumlarında vHost Telekom şirketi ücret iadesi yapmama, kısmen yapma hakkına sahiptir. Ayrıca yasalara aykırı yapılan içerikler, şirketimiz tarafından yetkili mercilere bildirmektedir.

 

vHost Telekom şirketi web sitesinden aldığınız hizmetlerde, hesabınıza aktarılan yazılımların, içeriklerin, uygulamaların bu bağlamda verilen izinlerden güvenli olup olmamasından siz sorumlusunuz. vHost Telekom sunucularına zarar verebilecek virüslü yazılım ve içeriklerin indirilmesi durumunda hesabınızı kapatmak, erişime engelleme hakkına sahiptir. Hesaplarından kullanıcılar sorumlu tutulmakla beraber, isim ve soy isimlerden şifrelere kadar tüm içeriklerden kullanıcılar mesuldür. Şifreyi tahmin edilmesi kolay bir şekilde yapılmamalıdır. Böyle yapıldığı takdirde kullanıcı adı, soyadı ve şifre üzerinden web sitemize uygulanan zararlı yazılımlardan tarafınız sorumlu tutulacaktır. Bu bağlamda siteye veya diğer kullanıcılara hesabınız üzerinden yapılan her türlü maddi/manevi zararları karşılama yükümlülüğü sizlere aittir. vHost Telekom şirketi bu hususta zararlardan dolayı hiçbir maddi/manevi sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

vHost Telekom şirketi herhangi bir web sitesi,  hesabın veya herhangi bir hizmetin materyalin değiştirilmesini tarafınızdan talep etme hakkına sahibiz.

 

3.Spam Yasağı

 

vHost Telekom şirketi, toplu, gereksiz, istenmeyen ve spam e maillerine karşı son derecede katıdır. Sistemimizin kara listesi olarak adlandırılan bir sistemi bulunmaktadır. Bu hususlara uymadığınız takdirde aldığınız hizmet ve hizmetler haber verilerek veya haber verilmeksizin tarafımızdan sonlandırılma hakkı bulunmaktadır. vHost Telekom şirketi,  kara liste olarak adlandırılan listeye giren hesaplar haber verilmeksizin aldığı hizmetlerin sonlandırılma hakkına sahiptir.

 

vHost Telekom şirketi IP bloğu’nun kara listeye girmesi durumunda bloğu kurtarmak amacıyla bu duruma sebebiyet oluşturan kullanıcıdan ücret talep etme hakkına sahiptir. Bu ücret vHost Telekom şirketinden ayrı olup bloğu kurtarmak amacıyla kullanıcıdan talep edilen ücrettir. Tarafımızdan hizmet almayı kabul ettiğiniz takdirde bu tür durumların oluşmasında gerekli ücreti itiraz etmeksizin ödemeyi kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

4.Ödeme

 

vHost Telekom şirketinden aldığınız hizmet botunca hizmetin bedelini ödemekle yükümlüsünüz. Hizmeti kullanmadığınız zaman da hizmeti iptal etmediğiniz sürece faturalandırma işlemi devam eder ve faturalandırma ücretini ödemek ile sorumlu tutulursunuz. Hizmet almayı durdurmak istiyorsanız en az 15 gün önceden hizmet iptali başvurusunda bulunmalısınız. Böylelikle hizmet alma işleminiz verdiğiniz ücretin kapsama süresi bittikten sonra tarafımızca iptal edilir.15 gün önceden hizmet alındığı ve ücret ödenmediği takdirde vHost Telekom şirketi ücreti yasal yollarla alma hakkına sahiptir.

 

vHost Telekom şirketi sitesi üzerinden aldığınız hizmetler boyunca fatura ve ödeme bilgileri işlemlerinizi güncel tutmakla yükümlüsünüz.  vHost Telekom şirketinden hizmet aldığınız süre boyunca aldığınız hizmetin ücretini ve faturalarınızı zamanında ödeme sorumluluğunuz bulunmaktadır. Faturalarınızı veya aldığınız hizmetleri zamanında ödemesini yapmadığınız takdirde vHost Telekom şirketi ek olarak ücretin ödenmesi için 6 gün süre vermektedir. 6 gün sonunda da tarafınızdan ücret alınmadığı takdirde hesabınız askıya alınacaktır. 30 gün geçtiği halde sizden alınamayan hizmet bedeli dolayısıyla aldığınız hizmet tamamen sonlandırılacaktır. VDS, kiralık sunucu gibi tarafınızdan almış bulunduğunuz hizmetlerin ücretini ödemediğiniz takdirde hizmetler anında sonlandırılacaktır. Bu işlem sonucunda hesabınızda oluşabilecek veri kayıpları, maddi/manevi zarardan vHost Telekom şirketinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

vHost Telekom şirketi web sitesinden almış olduğunuz disk alanı ve benzeri kaynakların almış olduğunuz miktarlardan daha fazla kullanılması durumlarında sizden bedelini talep etme hakkına sahiptir. Bu tür durumlarla karşılaştığınızda talep edilen ücreti belirlenen süre içerisinde itiraz etmeksizin ödeme yapmaktan sorumlu tutulursunuz. Tarafınızdan ödeme yapılmadığı sürece hesabınız geri ödeme yapılmaksızın askıya alınacaktır. Bu durumda hesabınızda oluşabilecek veri, bilgi, içerik eksikliklerinden veya oluşabilecek zararlardan vHost Telekom şirketinin hiçbir yasal sorumluluğu bulunmamaktadır. Şirketimiz web sitesi üzerinden izinsiz ve bilgilendirme yapılmadan yaptığınız ücreti geri çekme durumlarında sitemize verdiğiniz her türlü maddi/manevi zararı karşılama sorumluluğu ile yükümlüsünüz.

 

5.Yedekleme ve Veri Kaybı

 

Hizmetlerimizi kullanırken verileriniz tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır. vHost Telekom şirketi veri yedeklemelerini sizin için bir kolaylık olması açısından sağlamaktadır. Yedekleme konusunda size kesin bir garanti sunmaz. Bu hizmetler kapsamında yaşanan veri kaybı benzeri olumsuz durumlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Hizmet İptali ve Geri Ödeme

 

vHost Telekom şirketi sitesi üzerinden hizmet aldığınız süre boyunca yetkili kişilere, çalışanlara ve şirkete yönelik kaba, saldırganca, itibar zedeleyici söz, davranış, yazı, afiş gibi eylemlerden kaçınmayacağınızı taahhüt etmiş sayılırsınız. Aksi davranışlar sergilemeniz durumunda almış olduğunuz hizmet veya hizmetlerin iade yapılmaksızın sonlandırılacağını bilginize sunarız. Ayrıca bu tür davranışlarda bulunmanız durumunda hakkınızda yasal işlem de başlatılacaktır. vHost Telekom Şirketi herhangi bir hizmeti haber vererek veya haber vermeksizin sonlandırma hakkına sahiptir.

 

Web sitemize doğrudan veya dolaylı olarak yavaşlatan, kesintiye uğratan, zarar veren sitelerin almış olduğu hizmet sonlandırılacaktır. Ayrıca sitelerin vermiş olduğu maddi veya manevi zararlar da site kullanıcılarından talep edilecektir. Bu tür bir duruma sebebiyet verdiğiniz takdirde sizden talep edilen ücreti, hiçbir itiraz etmeksizin ödeme yapma ile yükümlüsünüz.  Kullanıcılar tarafından ücreti ödenmiş hizmetler, hizmet süresi dolmadan hizmetin iptali yapıldığı takdirde hizmet ücretlerinin tamamını veya hizmet verilmemiş zamanı kapsayan ücretin iadesi yapılmayacaktır. Hesabınızda bulunan krediyi bizden hizmet talep etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Fakat erken hizmet iptali durumlarımda bu kredi eklenmeyecek ve sizlere hizmet ücreti iadesi geri ödenmeyecektir.

 

Hizmetlerin Kullanımı

 

a.İzin Verilmeyen Eylemler

 

 • Herhangi bir sebeple gönderilen toplu, spam, gereksiz e mailler tamamen yasaktır. E mail adresi sadece bilgilendirme ve sorun yaşanılan durumlarda iletişim amacıyla kullanılmalıdır.
 • vHost Telekom şirketi kaynak kullanım raporlarını tespit etmekle beraber kaynak kullanımınıza dair vHost Telekom şirketi herhangi bir kanıt sunmak zorunda değildir. Ayrıca %25’ in üzerinde yapılan ve 90 saniyeden daha uzun süren kaynak kullanımı da yasaktır.
 • Sunucumuz IRCD gibi sunucu tabanlı programları kullanmakta olup, herhangi bir sunucu tabanlı programı kullanılması yasaktır.
 • Örümcek veya indeksleyici dediğimiz, Google Cash/AdSpy gibi programların kullanılması kesinlikte yasaktır.
 • Herhangi bir Torrent, Proxy uygulamasını sitemiz üzerinden çalıştırmak yasaktır.
 • IRC ağlarıyla iletişime geçen yazılımları kullanmak yasaktır.
 • Herhangi bir dosya paylaşımı uygulaması ve dosya paylaşım yazılımlarını çalıştırılamaz.
 • Sitemiz üzerinden oyun sunucuları uygulamaları çalıştırmak yasaktır.
 • Cronjob uygulamalarını 15 dakikadan daha kısa süre aralıklarla çalıştırmak yasaktır.
 • Audio Stream ve Video Broadcast uygulamalarını ve bunlara benzer uygulamaları sitemiz üzerinden kullanımı yasaktır.
 • Her bir web sitesi hesabı en fazla 250.000 dosya barındırabilir, üstü kullanımlar adil kullanım yapılmadığı sebebiyle askıya alınabilecektir.
 • Bu işlemlerin Tamamı VDS/Kiralık Sunucu içinde geçerlidir. Yani yasak olan yazılımlar aynen yasak olup yapılması durumunda suç teşkil etmektedir.

 

Sürekli olarak vHost Telekom şirketi tarafından gereksiz görülen yedeklemeleri yaptıkları belirtilen kullanıcıların almış olduğu hizmet veya hizmetler haber verilerek veya haber verilmeksizin hizmetleri sonlandırma hakkına sahiptir.  Bu madde sadece web siteye zarar verilen yedeklemelerin tespit edilmesi durumlarında geçerlidir.

 

Limitsiz olarak verilen web hosting hizmetleri yedekleme amacıyla kullanılamaz. Sadece web sitelerinizin dosyalarınının bulunmasını sağlar.

 

Trafik Kullanımı

 

Satın aldığınız hizmete bağlı olarak belirli bir trafik limitine sahip olursunuz. Bu trafik limitinin doldurulması veya aşılması durumunda satın almış olduğunuz hizmet veya hizmetlere bir sonraki aya kadar askıya alınır. Trafik limitinin aşılması halinde kullanıma devam edilirse faturalandırma işlemi yapılacaktır. Bu doğrultuda itiraz etmeksizin ücreti ödemeyi kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla trafik satın alındığında ise hizmetleri bir sonraki aya devretmeden kullanmak mümkündür. Kullanılmayan trafikler bir sonraki aya devredilmemekle beraber trafik takibi de sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Uptime Garantisi

 

vHost Telekom şirketi tarafından garanti edilen Uptime garantisinin yerine getirilmediği durumlarda ilgili hizmeti bir ay boyunca ücretsiz bir şekilde uzatılma hakkına sahipsiniz. Üçüncü parti yazılımları olarak bilinen yazılımların bildirdiği Uptime garantisi raporları vHost Telekom şirketi için geçerli değildir.

 

VDS ve kiralık sunucu hizmetlerinde şirketimiz sadece ağ hizmeti sunmaktadır. Yani VDS veya kiralık sunucu hizmetlerinin çalışmamasından sorumlu olmamakla beraber tarafımıza iletmediğiniz takdirde haberdar olmamaktayız. Uptime garantisinin yerine getirilemediği durumlarda VDS/kiralık sunucu hizmetlerinde tarafınıza yapılacak olan indirim üçüncü parti yazılımlarını kapsamamaktadır.

 

Destek Kapsamı

 

VDS kiralık sunucu hizmetlerinde, ek kurulum ve kullanıcı işlemleri alanında destek sağlanmamakla beraber sadece sistemin ilk haline dönüştürülmesi alanında destek sağlanmaktadır. Yazılım hizmetlerinde ise sizlere sorunsuz bir yazılım hizmeti sunmak/teslim etmekle yükümlüyüz. Ayrıca vHost Telekom şirketi sitesi hizmet aldığınızda sadece hizmetleri kapsayan konularda destek sağlanmaktadır. Bunun dışında ki hiçbir konuda destek verme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

Destek kapsamında 7/24 saat olarak belirtilen hizmet kapsamı mesaj ve telefonlarınızın anında cevaplanacağı anlamına gelmemektedir. Bu kavram 7/24 saat boyunca mesai saatlerine bağlı kalınmadan hizmet verildiği anlamına gelmektedir. Destek talebinizi oluşturduğunuz takdirde yoğunluk durumuna bağlı olarak, istisnai bir durum gerçekleşmediği takdirde 24 saat içerisinde talebinize yanıt alırsınız.

 

Reseller Hosting Hakkında

 

Eğer Reseller Hosting alıyorsanız, kendi müşterilerinizin talep ve isteklerine bakmakla yükümlü olursunuz. vHost Telekom Reseller hosting müşterilerinin taleplerine bakmaz. Böyle bir talep geldiğinde Reseller hosting sahibinin hesabını akıya alma hakkına da sahiptir. Ayrıca vHost Telekom hiçbir şekilde Reseller Hosting müşterilerinin içeriklerinden sorumlu değildir. Reseller hosting kullanıcısı olarak müşterilerinizin içeriklerinden siz sorumlu tutulacaksınız.

 

VDS Ve Kiralık Sunucu

 

Geçerli bir e mail ve root şifresini sitemizde kayıtlı bulundurmak tamamıyla müşterinin sorumluluğundadır. VDS ve kiralık sunucu verilerinin yedeklenmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Ayrıca sunduğumuz VDS ve kiralık sunucu hizmetleri şifrelemelerinin sıfırlanması hakkı da bünyemizde saklı tutulmaktadır.

 

Sunucu Barındırma

 

Sunduğumuz sunucu barındırma hizmetindeki şifrelerin sıfırlanma hakkı bünyemizde saklı tutulmaktadır. Bununla beraber geçerli e mail ve root şifresini de sistemimizde kayıtlı şekilde bulundurmak tamamıyla kullanıcının sorumluluğundadır. Sunucu barındırma hizmeti yedeklemesi bizim tarafımızdan yapılmamaktadır. Ayrıca Vhost Telekom şirketi sunucu hizmetlerinde oluşan ödeme gecikmelerinde var olan sunucu ve diğer ekipmanları yasal faiziyle ödeme yapılana kadar bünyesinde saklı tutma hakkına sahiptir.

 

Zararı Karşılama

 

vHost Telekom şirketi sitesi üzerinden hizmet alarak, herhangi maddi/manevi zarar vermeyeceğinizi kabul ediyor, zarar verdiğiniz takdirde zararı karşılamaya taahhüt ediyorsunuz.

 

Yasal Zorunluluklar

 

vHost Telekom şirketi sitesi üzerinden hizmet alarak, vHost Telekom şirketine hiçbir yasal konuda sorumluluk ve yükümlülük vermemeyi kabul ediyorsunuz.

 

Fiyat Değişimi

 

Tarafımızdan almış olduğunuz hizmet kapsamında ve belirtilen süre boyunca, ek bir özellik satın almayıp, limiti aşmadığınız sürece ek bir ücret ödemesi yapmazsınız. vHost Telekom Hizmet süresi bitiminde yeni fiyatlandırma ve fiyat değişimi yapma hakkını bünyesinde saklı tutmaktadır.

 

Feragat

 

vHost Telekom; işlerinizin veya hesabınızın zarar görebileceği durumlarla sorumlu tutulmayacağı gibi, verdiği hizmet veya hizmetler kapsamında da tarafınıza garanti vermemektedir. Oluşabilecek hack durumlarında bilgilerinizin üçüncü şahıslara verilmesi durumunda hiçbir yasal sorumluluk taşımamaktadır. Oluşabilecek veri kayıpları, gecikmeler, kesilmeler ve hatalı teslimat durumları gibi olaylarda vHost Telekom şirketi hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

 

Yasal Bilgi Verme

 

vHost Telekom gereken durumlarda özel bilgileriniz dâhil olmak üzere, yasal mercilerin talep ettiği her bilgiyi onlarla paylaşma hakkına sahiptir.


Posta Servisi
VHOST ® TELEKOM © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Sitemizdeki fiyatlara %18 KDV dahil değildir.