İADE ŞARTLARI/SÖZLEŞMESİ

Birçok kişi ve şirket Vhost Telekom ve hizmetlerini güvenle alıyor olsasa bile %100 müşteri memnuniyeti sağlanamayacağı açıktır. Hizmet üreten hiçbir sektörde bu mümkün değildir.
vHost Telekom hizmetlerini satın aldığınız ve memnun kalmadığınız durumlarda 3 gün içerisinde hizmetinizi müşteri panelinizden iptal edebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz.
vHost Telekom’un sunduğu iade garantisi ile ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için info@vhost.com.tr adresine e-mail atabilirsiniz.

Bilgi:

vHost Telekom’un iade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adı kayıt/transfer işlemleri, VPS-VDS ve kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location/sunucu barındırma, lisanslama, yazılım vb..) hizmetlerini içermez. Alan adı kayıt/transfer işlemi, VPS-VDS, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location/sunucu barındırma, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.
Geri ödemeler için tanımlı süre 30 iş günüdür.
vHost Telekom iade garantisi, sözleşme ihlali yapan ve askıya alınan/durdurulan hesaplar için geçerli değildir.
Her müşterimiz, yalnızca bizden satın aldığı ilk hizmet için iade talebi oluşturabilir. Örneğin vHost Telekom’dan aldığınız bir hizmete ek başka bir hizmet aldığınızda ek hizmet için iade garantisi geçersizdir.

Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 
 
21.ALICI’nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.
22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir.