İADE ŞARTLARI/SÖZLEŞMESİ

Birçok kişi ve şirket Vhost Telekom ve hizmetlerini güvenle alıyor olsasa bile %100 müşteri memnuniyeti sağlanamayacağı açıktır. Hizmet üreten hiçbir sektörde bu mümkün değildir.
vHost Telekom hizmetlerini satın aldığınız ve memnun kalmadığınız durumlarda 3 gün içerisinde hizmetinizi müşteri panelinizden iptal edebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz.
vHost Telekom’un sunduğu iade garantisi ile ilgili detaylı bilgi ve sorularınız için [email protected] adresine e-mail atabilirsiniz.

Bilgi:

vHost Telekom’un iade garantisi, web hosting hizmetleri haricindeki(alan adı kayıt/transfer işlemleri, VPS-VDS ve kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location/sunucu barındırma, lisanslama, yazılım vb..) hizmetlerini içermez. Alan adı kayıt/transfer işlemi, VPS-VDS, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location/sunucu barındırma, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.
Geri ödemeler için tanımlı süre 30 iş günüdür.
vHost Telekom iade garantisi, sözleşme ihlali yapan ve askıya alınan/durdurulan hesaplar için geçerli değildir.
Her müşterimiz, yalnızca bizden satın aldığı ilk hizmet için iade talebi oluşturabilir. Örneğin vHost Telekom’dan aldığınız bir hizmete ek başka bir hizmet aldığınızda ek hizmet için iade garantisi geçersizdir.