X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri (vHost Telekom) şirketi olarak sizden aldığımız her bilgiyi, içeriği saklamayı taahhüt etmekle beraber, siz de vHost Telekom şirketi kapsamında verilen hizmetleri alarak sizin hakkınızda alınan bilgileri bu sözleşmede yer aldığı şekilde kullanılmasını kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi olarak size kaliteli ve düzgün bir şekilde hizmet sunmak için bazı bilgiler talep etmekteyiz. Bu sözleşmede sizden hangi taleplerde bulunup, talepleri hangi işlemler için kullandığımız detaylı bir şekilde anlatılmıştır. vHost Telekom web sitesini kullanarak bu bilgileri kullanma hakkını vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketine sunmuş oluyorsunuz.

 

Kredi Kartı Ödemeleri Hakkında

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi olarak gizliliğininize önem veriyoruz. Bu amaçla sitemiz üzerinden kredi kartı veya yurtiçi Debbit kartıile yaptığınız ödeme işlemlerini biz dâhil hiç kimsekart bilgilerinizi göremiyor. vHost Telekom şirketi olarak geliştirdiğimiz sanal klavye sayesinde bilgisayarınızda bulunan klavyenin bilgileri kaydetme özelliğini kullanarak verileri kayıt eden zararlıyazılımlarakarşı bir önlemalmış oluyoruz. Sitemize girmişolduğunuz kart bilgilerini 256-bit SSL sertifikası sayesinde internet cafe gibi ortamlara bile kart bilgilerinizin şifreli bir şekilde gönderilmesini sağlıyoruz. Aldığımız bu önlemler sayesinde kart bilgilerinizin izlenmesini önlüyor ve bilgilerinizin tamamen güvende olmasını sağlıyoruz.

 

Sizden Talep Edilen Bilgiler

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketin, aldığınız hizmet veya yaptığınız ödemeler bağlamında sizden bazı bilgiler talep edebilme hakkına sahiptir. Bu bilgiler; İsim, soy isim, TC kimlik numarası, e mail adresi, faks numarası, adres olmakla beraber bazı durumlarda ek başka bilgilere de ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu bilgiler talep edildiği zaman, talep edilen süre boyunca vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketine bilgileri ulaştırmakla yükümlü sayılırsınız.

 

TC Kimlik Numarası Kullanımı

 

TC kimlik numaranız, gerektiği zaman size ulaşmak ve aldığınız hizmet/ödeme durumlarında fatura kesilebilmesi açısından sistemde saklanmaktadır. Ayrıca sizden talep edilen TC kimlik numarası sadece adınızla faturalandırma ve gerektiğinde yasal işlemlerde kullanmak için tarafınızdan talep edilmektedir. Bu kullanım şekilleri dışında TC kimlik numaranız hiçbir amaçla kullanılmamakla beraber üçüncü şahıslarla paylaşılması gibi bir durum kesinlikle söz konusu olamaz.

 

Sizden Talep Edilen Bilgilerin Kullanılması

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi olarak sizden talep edilen bilgileri ilk olarak web sitemizi ziyaret etmenizde ki amaç için kullanmaktayız. Bu bilgiler, talepleriniz doğrultusunda ve oluşabilecek yasal işlemlerde kullanılması dışında herhangi bir işlemde kullanılmamaktadır. Bilgilerinize izinsiz ve yetkisi bulunmayan kişilerin erişmemesi adına her türlü güvenlik önlemi sitemiz tarafından alınmıştır. Buna rağmen oluşabilecek hack, izinsiz bilgilere erişim gibi durumlardan vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketinin hiçbir hukuki ve cezaisorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Çerezler

 

Internet tarayıcıları, web sitelerininkullanıcıların hesabını tanıyabilmek açısından bilgileri saklama özelliğine sahiptir. Bu özelliğe de çerez ismi verilmiştir. vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi olarak biz de bu özellikten yararlanmaktayız. Dilerseniz bu özelliği bilgisayarınızda devre dışı bırakabilirsiniz. Fakat kaliteli ve tam anlamıyla vHost Telekom şirketi web sitesinden yararlanmak istiyorsanız bu özelliği aktif etmeniz gerekmektedir.

 

Verilen Bilgilerin Açığa Çıkması

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi sizden talep ettiği bilgileri sadece sizi gelişen durumlardan haberdar etmek ve sizinle iletişime geçme amacıyla kullanmaktadır. Bilgilerinizin üçüncü şahıslara verilmesi gibi bir durum söz konusu olmamakla beraber, paylaşım yapılması gereken durumlarda da tarafınıza haber verilmeden bu işlem gerçekleştirilmemektedir. Web sitemizden hizmet almadığınız takdirde bilgilerinizi silme hakkına sahipsiniz.

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi web sitesine kaç kişinin girdiği, tamamlanan sipariş sayısı gibi bazı bilgileri paylaşma hakkına sahiptir. Fakat bu bilgiler paylaşılırken sizin gizliliğinizi bozacak, kimlik bilgilerinizi açığa çıkartan bilgiler değildir.

 

Yasal Bilgilendirme

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi yasal mertebeler ile iş birliği içerisinde faaliyetlerini yürütmektedir. Bu amaçla bilgilerinizi yasal mertebelere izniniz dışında paylaşma hakkına da sahiptir.

 

Sözleşme İçerisinde Yapılacak Değişiklikler Hakkında

 

vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri şirketi sözleşme içerisinde haber vermeksizin maddeleri, içeriği değiştirme veya düzenleme hakkına sahiptir. Değiştirilen veya düzenlenen içerik burada görünecektir. vHost Telekomünikasyon Bilgi Teknolojileri web sitesi üyelik durumunuzu istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. İptal etmek istediğiniz vakit web sitemizden hizmet almamanız gerekmektedir.


Posta Servisi
VHOST ® TELEKOM © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Sitemizdeki fiyatlara %18 KDV dahil değildir.