X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ USD TL
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ USD TL

Sanal sunucu hizmetlerinde geçerli %75'e varan indirim fırsatı!

Giriş Kayıt Sepet 
0

Kurumsal

VHOST TELEKOMÜNİKASYON BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Yıldırım VD. 5220383379

Yetkili: Onur Karataşlı

 

vHost Telekom, güçlü alt yapısı ve profesyonel uzmanlarıyla Alan Adı, E-Ticaret, Hosting, Web Tasarım, Sunucu Çözümleri, Bayi Hosting, Grafik Tasarım konularında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kurulduğu 2010 yılından bu yana uzman ekibiyle birlikte sizler için en iyi çözümleri sunan vHost, kendi alanında profesyonelliği ve titiz çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.

 

Güçlü Alt Yapı Güçlü Siteler

 

vHost çalışanları olarak temel amacımız, her zaman profesyonel ve kaliteli işler çıkararak, profesyonellerin çalışmak isteyeceği başarısını kanıtlamış ekip olmaktır. Bu yüzden kullandığımız güçlü teknoloji sayesinde, yüksek kalitede altyapımızı geliştirdik.

 

Alan Adınız vHost’tan

 

İşletmenize, bloğunuza, şirketinize uygun alan adlarını bulmanız için yanınızdayız. Kolay arayüzümüz sayesinde indirimli fiyatlarla alan adı tescili yapabilirsiniz.

 

Güvenilir Sunucular ile Siz de Güvendesiniz!

 

Müşterilerimizin veri güvenliği bizim güvenliğimizdir. Politikamız gereği, tüm çalışanlarımız, teknisyen ve mühendislerimiz, tasarımcı ve geliştiricilerimiz güçlü sunucular ile sitenize gereken hız ve barındırma işlemini gerçekleştirir.

 

İhtiyaçlarınızı Biliyoruz!

 

vHost, kendisini sürekli yenileyen ve yenilerken müşterisine çözüm odaklı hizmet sunan bir şirkettir. Amacımız sadece işi bitirip teslim etmek değil, aynı zamanda müşterimizi dinlerken, ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek ve taleplerini karşılayacak tüm altyapıyı doğru şekilde kurarak iş birlikteliğini sürdürmektir.

 

İnternetteki Çözüm Ortağınız; vHost

 

vHost teknik destek ekibi yılın 365 günü 7/24 hizmet veren uzmandan oluşur. Müşterilerimizin sorunlarına mükemmel şekilde çözüm üretmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterilerimizde sadece bir kereliğine değil uzun yıllar beraber yol alacak bir ortaklık oluşturmak temel ilkelerimiz arasındadır.

 

vHost Tecrübelerinden Yararlanın!

 

2010 yılında çıktığımız bu yolculukta; Hosting, Alan Adı, Bayi Hosting, Sunucu Çözümleri, Grafik Tasarım, Web Tasarım ve E-Ticaret konusunda uzman ve profesyonel hizmet veren bir kadro kurduk.
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, uzmanlığımızı çok daha ileri seviyeye taşıyarak daha sistemli ve daha güçlü bir altyapıyla, müşterilerimize çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

 

Sorunsuz Siteler için VHost yanınızda!

 

Sitelerinizin yerleşimini olabildiğince kolay hale getirmek için her türlü çabayı gösterdik:

 

Teknik destek için;

 

Uzmanlarımız haftanın 7 günü 24 saat çalışır.
Tüm teknik tavsiyeler sunucunun kiralama fiyatına dahildir.
Teknik uzmanların tüm işleri siteniz için özel noktalara dayanır.
Bu, sorununuza mümkün olan en kısa sürede yüksek kalitede çözüm bulacağımız anlamına gelir.

 

Muhasebe ve satış departmanı için;

 

Dilediğiniz paketi seçmede size yardımcı olmaya hazırız, size şirketin prensiplerini ve hizmetlerin ödeme koşullarını anlatmaktan çekinmeyiz.
Bize her türlü sorunda haftanın her günü ulaşabilirsiniz.
Canlı destek hattımıza bağlanmak için hemen sitemizin sağ yanında açılan panele bakınız.
vHost müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yanınızda!

 

Neden vHost?

 

vHost, sunucu çözümleri, e-ticaret, grafik tasarım, web tasarım, hosting, bayi hosting ve alan adı ile ilgili hizmetlerinde kalitesini ortaya koymuş profesyonel bir firmadır. 2010 yılından itibaren sürdürdüğü tüm çalışmalarında, ortaya mükemmel işler çıkarmıştır.
Uzmanlığı içindeki tüm yenilikleri takip ederek kendini geliştiren firmamız, hizmetini verdiği işlerde, her zaman güncelliğini korumakta ve işlerini her zaman aynı kalite ve profesyonellikte sunmaktadır.

 

vHost ile Hosting Hizmetleri

 

Müşterilerimize sunduğumuz hosting hizmetinde her zaman sunuculardaki hataların neler olduğunu ilk olarak anlamakta ve her DDoS saldırılarının sitenize etkisini aşama aşama belirleyerek düzeltiyoruz.
Firmamızın hosting hizmetlerinde sunduğu fiyatlar, küçük ya da büyük projeler için her zaman en uygun fiyatlardır.

 

vHost VDS Desteği

 

Bizimle çalışan müşterilerimiz için sunduğumuz sanal hosting hizmeti yanında VDS sanal sunucularını da sağlayarak, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar karşılıyoruz.
Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz, teknik destek konusunda sizlere her zaman çözüm odaklı hizmetleriyle, sunucularınızdaki yapılandırmayı gerçekleştirmektedir.

 

vHost Alan Adı Hizmetleri

 

.TR, .COM, .NET, .ORG, .BIZ, .INFO, .COM.TR ve daha birçok alan adı üzerinde ihtiyacınız olan tüm desteği sunmaktayız. Verdiğimiz Alan Adı hizmetleri içinde, ihtiyacınız olanı bulamadığınızda, teknik ekibimizle görüşmeniz yeterlidir. Size sunacağımız destek ile, ihtiyacınız olan Alan Adı konusunda size çözüm odaklı hizmetleri üretebilir.
Müşterilerimizi her zaman Alan Adı son kullanım tarihleri, ekibimiz tarafından e-posta ile gönderilmekte ve müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Sürdürdüğümüz projelerimiz için, geliştirme ve destek ekibimiz, tüm titizliği ve özeniyle işlerine devam ederek, projeyi sonuçlandırmaktadır.
Önceden hazırlanmış sitelere, gerekli desteği sunarken, geliştirilmesi gereken yerlerine önerilerde bulunup, sitelerin iyileştirilmesi için destek veriyoruz.
Alan adı tescili ve yenilenmesi konusundaki fiyat politikamız, piyasadaki en cazip ve uygun fiyatlar arasındadır. Aldığımız projelerin bedeli ve teslim tarihi, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda daha fazla destek için, teknik ekibimiz ile görüşebilirsiniz.