X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası

Neden vHost?

 

 

Neden vHost?

vHost, sunucu çözümleri, e-ticaret, grafik tasarım, web tasarım, hosting, bayi hosting ve alan adı ile ilgili hizmetlerinde kalitesini ortaya koymuş profesyonel bir firmadır. 2010 yılından itibaren sürdürdüğü tüm çalışmalarında, ortaya mükemmel işler çıkarmıştır.
Uzmanlığı içindeki tüm yenilikleri takip ederek kendini geliştiren firmamız, hizmetini verdiği işlerde, her zaman güncelliğini korumakta ve işlerini her zaman aynı kalite ve profesyonellikte sunmaktadır.

vHost ile Hosting Hizmetleri

Müşterilerimize sunduğumuz hosting hizmetinde her zaman sunuculardaki hataların neler olduğunu ilk olarak anlamakta ve her DDoS saldırılarının sitenize etkisini aşama aşama belirleyerek düzeltiyoruz.
Firmamızın hosting hizmetlerinde sunduğu fiyatlar, küçük ya da büyük projeler için her zaman en uygun fiyatlardır.

vHost VDS Desteği

Bizimle çalışan müşterilerimiz için sunduğumuz sanal hosting hizmeti yanında VDS ve VPS sanal sunucularını da sağlayarak, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar karşılıyoruz.
Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz, teknik destek konusunda sizlere her zaman çözüm odaklı hizmetleriyle, sunucularınızdaki yapılandırmayı gerçekleştirmektedir.

vHost Alan Adı Hizmetleri

.TR, .COM, .NET, .ORG, .BIZ, .INFO, .COM.TR ve daha birçok alan adı üzerinde ihtiyacınız olan tüm desteği sunmaktayız. Verdiğimiz Alan Adı hizmetleri içinde, ihtiyacınız olanı bulamadığınızda, teknik ekibimizle görüşmeniz yeterlidir. Size sunacağımız destek ile, ihtiyacınız olan Alan Adı konusunda size çözüm odaklı hizmetleri üretebilir.
Müşterilerimizi her zaman Alan Adı son kullanım tarihleri, ekibimiz tarafından e-posta ile gönderilmekte ve müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. Sürdürdüğümüz projelerimiz için, geliştirme ve destek ekibimiz, tüm titizliği ve özeniyle işlerine devam ederek, projeyi sonuçlandırmaktadır.
Önceden hazırlanmış sitelere, gerekli desteği sunarken, geliştirilmesi gereken yerlerine önerilerde bulunup, sitelerin iyileştirilmesi için destek veriyoruz.
Alan adı tescili ve yenilenmesi konusundaki fiyat politikamız, piyasadaki en cazip ve uygun fiyatlar arasındadır. Aldığımız projelerin bedeli ve teslim tarihi, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda daha fazla destek için, teknik ekibimiz ile görüşebilirsiniz.