X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

$ US Dollar Euro Türk Lirası

Hakkımızda

 

 

vHost Telekom, güçlü alt yapısı ve profesyonel uzmanlarıyla Alan Adı, E-Ticaret, Hosting, Web Tasarım, Sunucu Çözümleri, Bayi Hosting, Grafik Tasarım konularında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kurulduğu 2010 yılından bu yana uzman ekibiyle birlikte sizler için en iyi çözümleri sunan vHost, kendi alanında profesyonelliği ve titiz çalışmayı ilke edinmiş bir firmadır.

Güçlü Alt Yapı Güçlü Siteler

vHost çalışanları olarak temel amacımız, her zaman profesyonel ve kaliteli işler çıkararak, profesyonellerin çalışmak isteyeceği başarısını kanıtlamış ekip olmaktır. Bu yüzden kullandığımız güçlü teknoloji sayesinde, yüksek kalitede altyapımızı geliştirdik.

Alan Adınız vHost’tan

İşletmenize, bloğunuza, şirketinize uygun alan adlarını bulmanız için yanınızdayız. Kolay arayüzümüz sayesinde indirimli fiyatlarla alan adı tescili yapabilirsiniz.

Güvenilir Sunucular ile Siz de Güvendesiniz!

Müşterilerimizin veri güvenliği bizim güvenliğimizdir. Politikamız gereği, tüm çalışanlarımız, teknisyen ve mühendislerimiz, tasarımcı ve geliştiricilerimiz güçlü sunucular ile sitenize gereken hız ve barındırma işlemini gerçekleştirir.

İhtiyaçlarınızı Biliyoruz!

vHost, kendisini sürekli yenileyen ve yenilerken müşterisine çözüm odaklı hizmet sunan bir şirkettir. Amacımız sadece işi bitirip teslim etmek değil, aynı zamanda müşterimizi dinlerken, ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit etmek ve taleplerini karşılayacak tüm altyapıyı doğru şekilde kurarak iş birlikteliğini sürdürmektir.

İnternetteki Çözüm Ortağınız; vHost

vHost teknik destek ekibi yılın 365 günü 7/24 hizmet veren uzmandan oluşur. Müşterilerimizin sorunlarına mükemmel şekilde çözüm üretmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşterilerimizde sadece bir kereliğine değil uzun yıllar beraber yol alacak bir ortaklık oluşturmak temel ilkelerimiz arasındadır.

vHost Tecrübelerinden Yararlanın!

2010 yılında çıktığımız bu yolculukta; Hosting, Alan Adı, Bayi Hosting, Sunucu Çözümleri, Grafik Tasarım, Web Tasarım ve E-Ticaret konusunda uzman ve profesyonel hizmet veren bir kadro kurduk.
Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, uzmanlığımızı çok daha ileri seviyeye taşıyarak daha sistemli ve daha güçlü bir altyapıyla, müşterilerimize çözüm odaklı hizmetler sunmaktayız.

Sorunsuz Siteler için VHost yanınızda!

Sitelerinizin yerleşimini olabildiğince kolay hale getirmek için her türlü çabayı gösterdik:

Teknik destek için;

Uzmanlarımız haftanın 7 günü 24 saat çalışır.
Tüm teknik tavsiyeler sunucunun kiralama fiyatına dahildir.
Teknik uzmanların tüm işleri siteniz için özel noktalara dayanır.
Bu, sorununuza mümkün olan en kısa sürede yüksek kalitede çözüm bulacağımız anlamına gelir.

Muhasebe ve satış departmanı için;

Dilediğiniz paketi seçmede size yardımcı olmaya hazırız, size şirketin prensiplerini ve hizmetlerin ödeme koşullarını anlatmaktan çekinmeyiz.
Bize her türlü sorunda haftanın her günü ulaşabilirsiniz.
Canlı destek hattımıza bağlanmak için hemen sitemizin sağ yanında açılan panele bakınız.
vHost müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yanınızda!

 

 


Posta Servisi

VHOST ® TELEKOM © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Sitemizdeki fiyatlara %18 KDV dahil değildir.